Anping İlçesi Hengyuan Donanım Netleştirme Sanayi Ürün Co, Ltd

Firmamız üretmektedir: Johnson ekran, Su kuyu ekran, Kama tel ekran, Tel sarın ekran, Wound ekran vb

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd.

Certifications
iyi kalite Johnson Vee Tel Ekran satış için
Customers Reviews
Waleed 8 Ekim 2012'de fabrikamızı ziyarete gelmişti: "Gerçekten profesyonelsiniz" dedi, sonra bir kerede sipariş vererek bize avans olarak bize verdi.

—— Waleed

Ben sohbet şimdi

Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd.

1 2 3 4
Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd. Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd. Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd. Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Hengyuan
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 500-800
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%
Anping İlçesi Hengyuan Donanım Netleştirme Sanayi Ürün Co, Ltd "Çin'de hasır memleketi" olarak bilinen Anping ilçesinde, 2006 yılında Anping kalbur ekran fabrikasında 3.0 milyon RMB kurulması ile ortaya çıkmıştır. Nispeten uzun bir geçmişe, büyük ölçekli üretim oranına sahiptir ve aynı meslekte diğerleri arasında IS09001 kalite sistemi kimlik doğrulamasının sertifikalandırılmış tek şirketi.

Birkaç yıl boyunca kendimizi yenilemekten ve gelişimden asla vazgeçmeyiz, büyük mühendislik araştırması ve yönetsel yeteneği biriktirmiş olan gelişmiş üretim hattını tanıttık, şimdi şirket Tel Örgü Sanayi Bölgesine taşınıyor, altı bin metrekare kaplıyor.

Firmamız aşağıdaki gibi üretmek ve satmak: Johnson ekran, Maden eleme örgü, Su kuyu ekran, Kuyu ekran, Kama ekran, Kama tel ekran, Yuva tüp, Vee şekilli tel kaynaklı ekranlar, Süzücü boru, Spiral ekran tüp, Çubuk tabanlı sürekli slot Ekran borusu, Tel sargılı ekran borusu, Yara perdesi silindirleri, Sondaj kuyusu ekranı, Titreşimli elek ekran plakası, Yassı kama tel paneli, Su filtresi, Ark ekran, ekran memesi vb.

Ürünler cevher seçimi, petrol, kimya endüstrisi, elektron, ulaşım, plastik, gıda, mimari, trafik vb. Gibi esnaflarda kullanılır.

Ürünlerimiz Çin'in her yerinde, Afrika ülkeleri, Ortadoğu ve Güneydoğu Asya bölgelerinde görülebilir.

Şirket Başkanı, içtenlikle karşılıklı karşılıklılık, karşılıklı yarar ve birlikte güzel bir gelecek yaratmak için dostça işbirliği temelinde iyi ticaret ilişkisi kurmayı ummaktadır.

İletişim bilgileri
Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd.

Tel: 86-318-7565918

Faks: 86-318-7565919

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)